Czy taki opis oznacza, że mam usuniętą całą śliniankę przyuszną?

Witam.Mam 23 lata. Tydzień temu miałam robioną operację usunięcia guza ślinianki przyusznej lewej.Guz łagodny.Dostałam wypis,w którym pisze: Radykalne usunięcie ślinianki. Epikryza: Pacjentka lat 23.Wycięto śliniankę przyuszną lewą wraz z guzem. Chciałam się dowiedzieć,czy to oznacza,że mam usuniętą całą śliniankę przyuszną? Dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Z opisu, który Pani napisała wynika iż śliniankę usunięto w całości. Pozdrawiam.