Czy taki opis rezonansu po urazie kolana to coś poważnego?

Witam serdecznie jestem po urazie kolana dostałam wyniki rezonansu magnetycznego. Staw kolanowy lewy z cechami umiarkowanego wysięku w zchyłku nadrzepkowym i śródstawowo oraz niewielkim przerostem błony maziowej. Złamanie przednio-bocznej powierzchni stawowej piszczeli o średnicy ok 21 mm z wklinowaniem na głębokość 4 mm w części tylnej i 2 mm w części przedniej. Masywny obrzęk szpiku klykcia bocznego kości udowej oraz w zakresie obu kłykci piszczeli. Czy to coś poważnego? Martwię się, ponieważ uraz nogi już długo trwa wypadek mialam w marcu i tyle miesięcy się ciągnie. Bardzo proszę o podpowiedź.

Uraz jest poważny ponieważ doszło do istotnego uszkodzenia powierzchni stawowej kolana

Jeżeli dolegliwości bólowe są znacznego stopnia proponuje zaplanować dalszeleczenie z Pani ortopedą