Czy taki schemat karmienia niemowlaka jest prawidłowy?

Witam. Mam pytanie odnosnie mojej 8 miesiecznej corki nie pije mleka z butelki juz od 4 tygodni byc moze niechec do butelki wynika z zabkowania. Podawalam jej mleko mm lyzeczka jednak rozlewala wiec robie tak . Pierwszy posilek to mm zageszczone kasza manna. 2 posilek to obiadek 3 to owoce 4 to mm z kaszka porcja zboz na dobranoc. Potem zasypia przy piersi I wypije z niej troche mleka gdyz mam juz malo. Czy taki schemat jest prawidlowy? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Jeżeli czas czuwania dziecka wynosi 8-10 godzin to tak, jeśli dziecko nie śpi dłużej, to należy włożyć jeszcze jeden posiłek. Pozdrawiam