Czy taki wynik kolonoskopii u 53-latki wskazuje na coś poważnego?

Prosze o wyjasnienie badani kolonoskopii. Oczyszczenie w skai BBPS " Boston" 9/9(3 3 3) Aparat wprowazono do kątnicy,uwidoczniono ujscie zasawki bauhina i ujscie wyrostka robaczkowego.We wstepnicy polip sr około 0,5 cm - odcięto diatermiczną i odzyskano do badania.Ze wzgędu na widoczne naczynia w miejscu po polipektomii założono klipsa hemostatycznego.W esicy drobne uchyłki.Odbytnica bez zmian. Moj pytanie czy to cos powaznego i czy ten klips pozostaja na stale w esicy?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Klips pozostanie. Należy czekać na wynik histopatologiczny badania pobranego polipa. Pozdrawiam.