Czy takie mrowienie może świadczyć o SM?

Od jakiegos czasu pojawiły mi się mrowienia w glowie tak jakby pod skora mi mrowki wariowaly. Wczesniej mialam tak w ustach i żuchwie.a dzis w nocy to juz praktycznie wszystko mi mrowilo nogi brzuch ręce . Co to może byc?i o ile wcześniej te mrowienia dosc szybko mijaly tak teraz trochę jeszcze trzymają. Martwię się ze to SM. Jakie badania ma zrobić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Najpierw radziłbym udanie się na konsultację neurologiczną. Pozdrawiam.