Czy takie objawy wymagają wizyty u lekarza?

Witam. W kwietniu miałam uczucie gniecenia w brzuchu. Usg nic nie wykazało. Bóle przeszły. Od września borykam się z gazami, przelewaniem w brzuchu, ciągłymi skurczami. Stolec oddaje raz dziennie ale jest luźnej konsystencji raz z postrzępionymi brzegami. Czasem zdarza się wizyta dwa razy dziennie konsystencji kremu do ciasta.(jasny brąz) Stolce są tak jakby napowietrzone z niestrawioną żywnością. Brałam probiotyki i nic nie pomogło. Aktualnie biorę debutir. Stolec uzyskał w miarę normalną formę i ładny kolor. Natomiast zdarzyły się dwie sytuację gdzie znalazłam tak jakby biały okrągły groszek?? Suchy i kruchy. Innych objawów brak. Czy wymaga to wizyty u lekarza? Dodam że choruje na zaburzenie lękowe ale nie biorę leków(odstawione 4lata temu na polecenie doktor)

Dzień dobry,

opisane przez Panią objawy wymagają diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej.

Wskazana wizyta stacjonarna u lekarza rodzinnego lub gastrologa który oceni stan brzucha palipacyjnie.

Przydała by się kontrolna wizyta u psychiatry który potwierdzi lub wykluczy związane dolegliwości bólowe brzucha z zaburzeniami lękowymi które również mogą dawać objawy ze strony układu pokarmowego.

Pozdrawiam