Czy takie zmiany w obrębie kręgosłupa mogą powodować te objawy?

Dzień dobry, chciałbym poradzić się co do interpretacji wyników rezonansu. "Konstytucjonalnie wąski kanał kręgowy - w poziomach kręgów C3-C6, wymiar strzałkowy kanału kręgowego rzędu 10-11m. W poziomie c5/c6 niewielkie prawoboczne uwypuklenie tarczy m-k spłycające nieco zaqchyłek boczny" Czy takie zmiany w obrębie kręgosłupa szyjnego mogą dawać objawy jak np. słaba siła chwytu, jakby któryś z nerwów był podrażniony?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie swoich dolegliwości oraz wyników z neurochirurgiem.