Czy te dolegliwości mogą być związane z uciskiem kręgosłupa szyjnego?

Dzień dobry Czy te dolegliwości mogą być związane z uciskiem od kręgosłupa szyjnego. Byłam na siłowni poćwiczyłam na rowerku stacjonarnym mięśnie nó i na strefie wolnych ciężarów (obciążenie niewielkie 10kg). Zaczął mnie piec kark, drętwieje mi czoło oraz mam uczucie zimna na czole, Podczas siedzenia drętwieje mi lewa łopatka oraz podczas chodzenia i podnoszenia lewej ręki do góry. Do tego puchnie mi stopa przy palcach i jest bolesna szczególnie po przebudzeniu. Miałam wcześniej podobne dolegliwości jednak teraz nasiliły się po siłowni. Tk głowy z kontrastem bez zmian, tk kręgosłupa szyjnego - przepuklina i zniesienie lordozy szyjnej. Zawsze było tak, że lepiej czułam się po ćwiczeniach. Wizyta u rehabilitanta dopiero za miesiąc. Mam też problemy ze snem oraz zrywy mięśniowe.

Witam serdecznie,

Dolegliwości bólowe prawdopodobnie wynikają z choroby krążka międzykręgowego odcinka szyjnego kręgosłupa. Zwłaszcza jak Pani ćwiczyła na siłowni, nawet z niewielkim obciążeniem.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego celem konsultacji Pani dolegliwości.

Pozdrawiam.