Czy te dolegliwości są normalne w czasie brania tego leku?

Od 16 dni przyjmuje Asertin 50(pierwsze 6 dni połowa tabletki od 10dni cała). Czuję się po nim fatalnie. Wszystkie objawy z ciała(gula, rozdygotanie, dretwienie twarzy, kołatanie serca) które powodowały lęki nasiliły się w znacznym stopniu co wywołuje jeszcze gorsze przerażenie i ataki paniki. Dodatkowo mam biegunkę i wymioty. Proszę o informację czy to normalne? Czy to w końcu minie? Mam 2 małych dzieci, nie jestem w stanie się nimi zajmować.

Witam! Leki tej grupy działają z pewnym opóźnieniem 2-4 tygodni, a czasem jeszcze dłużej, o czym zapewne lekarz zlecający Panią uprzedził. Okres opóźnionego początku zależy od indywidualnej przemiany materii i jest różny dla różnych osób. Okres oczekiwania na początek działania leku czasem się przekształca w oczekiwanie na działania niepożądane. Często lekarze w tym wstępnym okresie wspomagają terapię "uspokajaczami" (Atarax, Heminvrin lub inne). Powodzenia W. Łuczkowski.