Czy te dolegliwości to grzybica?
Witam od 5 lat chodze do lekarza pisałem tutaj duzo razy,zrobilem duzo badań,alergiczne wszystkie(wziewne,platkowe itd),trzustka,krew,mocz,lambie,hiv,hpvc,wątrobe,witB,usg,tomografie,rendgeny,bralem leki na nerwice,przeciwgrzybiczne i praktycznie cała apteke,moje dolegliwosci to świad miedzy uchem a gardlem od 5 lat..pieczenie oczu,sluzowek nosa,poty,grzanie sie ciala,nadwrazliwosc skory,od 4 dni stosuje chrzan do uszu bo sam to wyczytalem,swedzenie znikło..to znaczy ze te dolegliwosci to grzyb?

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Jeżeli są takie dolegliwości a jak rozumiem wyniki są dobre to nalezy rozważyć inne podłoże objawow . Proponuje udac się do internisty po zbadaniu i przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedzieć