Czy te objawy mogą mieć jakiś związek z depresją?

Witam Mam 26 lat i od kilu lat choruje na depresje. Nie mam pracy, ubezpieczenia i często towarzyszą mi myśli autodestruktywne. Kilka dni temu spotkałem lekarza na emeryturze, który powiedział żebym opisał moje schorzenia [poza depresją] w internecie, bo może coś innego powoduje u mnie stany depresyjne. Uprzedzając pytania leczyłem się bez większego efektu. Jeśli tu nie dostane ciekawej odpowiedzi to pozostanie hospitalizacja. A więc tak, ważę 120kg, 180cm wzrostu, jasny kolor skóry, nawet troche żółty. Prowadzę siedzący tryb życia. -mam biały nalot na języku, -biały nalot na penisie, -słaby wzrok, ostatnio mam wrażenie jakby puchły mi kąciki oczu przy nosie, -po umyciu zawsze mam czerwoną skórę, głównie na twarzy/głowie, -rzadko mam bóle z prawej strony brzucha pod żebrami, -często mam mały katar, -słabe zęby, -pukanie w uszach, -skóra w nosie często pęka na mrozie lub przy suchym powietrzu, -wyprostowana kifoza piersiowa -bół pod prawą łopatką -nerwowość, -rozkojarzenie -coraz mniejsze owłosienie na łydkach -miałem refluks, brałem tabletki przez miesiąc bo nie mogłem spać, aktualnie refluks mi nie przeszkadza, ale czuje kłucie w gardle, -zapalenie pęcherza, przez ostatni tydzień, -dziwny zapach potu, nie wiem do czego porównać, -torbiel włosowata między pośladkami, od dłuższego czasu mi nie dokucza, ale jest ciemny ślab jakby duża plama, -niezstąpione jądro, obracające sie -migrena, przy migrenie pojawia się aura i praktycznie nic nie widze, bóle głowy,

Marek Kubiszewski Psychiatria

Bez wyników badań laboratoryjnych ze szczegółową diagnostyką w kierunku zaburzeń metabolicznych i nie widzę pola do interpretacji powyższych skarg.