Czy te wszystkie objawy mogą mieć związek z ciążą?

Witam, mam 18lat jestem kobietą, od trzech miesięcy mam brązowe plamienia zamiast okresu. Na początku jest on lekko czerwony i po paru godzinach są tylko brązowe plamienia to trwa 4-5dni. Mój normalny okres zawsze był mniej więcej regularny i bardzo obfity dla tego tez dziwi mnie ta nagła zmiana. Razem z tym jestem ciągle zmęczona najchętniej to bym cały dzień spała, nie mam apetytu, zmiany samopoczucia co kilka minut... Być może ciąża?

Szanowna Pani, skoro objawy występują od 3 miesięcy to już dawno powinna Pani udać się do ginekologa i/lub wykonać test ciążowy