Czy te wyniki na boreliozę świadczą o zakażeniu?

Witam mój lekarz rodzinny jest na zwolnieniu A mi przyszły wyniki badania na bolerioze.Borelioza IgG(Lyme IgG) 0.12 (-) ujemny - TV Ujemny: <0,20 TV Dodatni: >=0,20 Borelioza IgM(Lyme IgM) 0.10 (-) ujemny - TV Ujemny:<0,20 TV Wątpliwy: >=0,20 Czy mam bolerioze ? Badania robione 3.5 tygodnia po ukąszeniu

Witam. Wynik wskazuje na brak zakażenia, aczkolwiek wytworzenie przeciwciał w klasie IgM (świadczą one o świeżym zakażeniu) trwa około 4 tygodnie. Badanie zostało wykonane kilka dni za wcześnie.