Czy te wyniki USG tarczycy powinny mnie martwić?

Witam, proszę o poradę czy mam się czym martwić, ostatnio robiłam usg tarczycy prawy płat 15×13 ×44 lewy płat 13×9×42 cieśń 2,5 mma objętość 6,8ml jeszcze w lewym płacie zmiana ogniskowa hipoechogeniczna 2×4×5mm Dziekuje za odpowiedź Pozdrawiam

Witam,

opis badania powinien być oceniony przez lekarza prowadzącego lub endokrynologa na wizycie stacjonarnej po wykonaniu badania przedmiotowego. Lekarz oceni stan kliniczny z wynikiem i z badaniem fizykalnym i wtedy zaleci odpowiednie zalecenia.

Pozdrawiam