Czy te wyniki w 20 tygodniu są dobre?
Witam na USG półówkowym kość ramieniowa 28; mm a kość udowa 30.7 a reszta w normie to 20 tydzień

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Trzeba interpretować ten wynik w całości. Proszę skonsultować się z ginekologiem.