Czy te zmiany w płucach da się wyleczyć?

Witam co to oznacza?Czy da się wyleczyć?Drobne podoplucnowe zwloknienia szczytach płuc.Oselkowaty obszar zagęszczen nadprzeponowo na granicy ss.9 i 10 PL o wymiarach 33×12mm z paskami zwloknien w sasiedztwie-obraz zmian pozapalnych.Bardzo proszę o poradę co mam dalej robić.Mam 38 lat nigdy nie palilam papierosów.

Opis wskazuje na zmiany po zapaleniach w przeszłości, jednak do postawienia pewnej diagnozy konieczna jest znajomość Pani szczegółowego wywiadu, tym samym wizyta u lekarza.