Czy ten ból w głowie nigdy mi nie minie?

Witam od lutego lecze się na zaburzenia lękowe, od marca połowy biorę aciprex 20mg, wciąż mam ucisk w głowie oraz czerwone policzki wizytę mam w czerwcu mój lekarz psychiatra kazał mi być spokojnym i cierpliwy, lecz ja się boję że ten ból w głowie mi nigdy nie minie i że będę musiał brać końskie dawki by coś to pomogło na ucisk w głowie oraz czerwone policzki minął 13 kwietnia miesiąc to już powinni być lepiej od momentu gdy zwiekszyl mi dawkę.

Witam,
dodatkowo wskazana jest konsultacja neurologiczna i szczegółowa diagnostyka poprzez badanie RM głowy.
Pozdrawiam serdecznie