Czy ten brak apetytu to objaw jakiejś choroby?

Witam. Mam 21 lat wzrostu 155cm i do tego ważę 43 kg. Nie mam ochoty na jedzienie. Od dłuższego czasu jem jeden posiłek dziennie , albo wcale. Jeszcze dwa lata temu jadłam "norlamnie" i ważyłam 55/60 kg. Jeżeli dochodzi do posiłku jest to niewielka porcja i zazwyczaj wpycham w siebie. Czy to jest początek poważniej choroby ? Dodam , że pale papierosy i pije 2/3 kawy dziennie.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.