Czy test beta-HCG jest wiarygodny i od jutra mogę zacząć następny blister?

Dzien dobry, od 8mcy biore vobin.zawsze krwawienie nastepowalo w 3 dni zazywania tabletek placebo.dzos 7 I nic . Wczoraj robilam brte z krwi wynik < 0.1. Czy jest wiarygodny I moge jutro zaczac nastepny blister

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wynik wyklucza ciążę pod warunkiem, że badanie zostało wykonane co najmniej 8 dni po stosunku. W takim przypadku jak najbardziej może Pani rozpocząć przyjmowanie tabletek z nowego blistra.