Czy testy owacyjne pokazały błędny wynik?

Mam okolo 26-28 cykle. Wspolzylam w 8 dniu(prezerwatywa).Miałam kupione kiedyś testy owulacyjne i chciałam wypróbować. W 19 dniu cyklu 3 testy wyszły pozytywne. Jak to możliwe? Zawsze około 15 dnia zaczynają boleć piersi. Teraz też. Więc to chyba pomyłka?

Lek. Tomasz Budlewski

Testy nie maja 100% skuteczności nalezy zobaczyć ile obecnie będzie trwał cykl i wtedy będzie można coś więcej powiedzieć