Czy tłuszczak w nodze rośnie?

mam pytanie czy tłuszczak w nodze rosnie? pytam bo mam owego w udzie i na poczatku byl "mały" z czasem urusł:( nie boli ani nic tylko wyglada to nieestetycznie czytałam na kilku forach ze tłuszczaki nie rosna tylko tłuszczako miesaki

Tłuszczaki także mogą powiększać swoją średnicę. Tłuszcakomięsaki rosną dynamicznie. Jeżeli taki guzek juz przeszkadza wizualnie, należy rozważyć jego wycięcie.