Czy to jest dobra waga?

W tym roku w lipcu mam 21lat ważę 49kg a wzrost 1.74 czy to jest dobra waga czy powód do nie pokoju

Witam. Pani BMI wynosi 16,2 co wskazuje na niedowagę. Prawidłowe BMI powinno mieścić się w przedziale 18,5 - 24,9. Masa ciała nie jest odpowiednia, jest zdecydowanie zbyt niska. Polecam wybrać się na podstawowe wyniki krwi (morfologia, TSH itp) w celu wykluczenia chorób oraz niedożywienia. Następnie proszę skonsultować się z dietetykiem.