Czy to jest możliwe, że jestem w ciąży?

Witam. Ostatni okres miałam 12 lutego. Czyli kolejny powinnam mieć ok 13-15 marca (cykl średnio 30-32dniowy) . Jednak do tej pory nie miałam okresu. Zrobiłam tydzień temu test ciążowy i wynik był niejasny bo druga kreska była widoczna jednak była delikatna. Więc na drugi dzień zrobiłam sobie beta hcg . Wynik był 152.5 wskazywało to na wczesna ciążę. Ucieszyłam się bardzo. Ale wczoraj zaczęłam plamic, zwolniłam się z pracy i poszłam do szpitala. Tam spędziłam popoludnie noc i poranek powtorzono mi hcg wynik to 344.68 czyli wzrósł ale lekarz na badaniu usg nie stwierdził widoczności woreczka płodowego. Wystraszyłam się. Wypisali mnie że szpitala zrobiłam ponownie test ciążowy A tam ta sama sytuacja, dodam że minął tydzień od tamtego testu. Nadal jasna kreska. Mam mętlik w głowie jestem w końcu w tej ciazy czy nie. Lekarz mi nie powiedział tego jednoznacznie. Aha kazał zażywać duphaston 4 x dziennie najpierw po 4 tabletki następnie po 2 i ranni wieczorem Luteine dopochwowo.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko będzie zależało od wyników kolejnych badań w ciągu kilku najbliższych tygodni. Wtedy będzie można jednoznacznie stwierdzić, czy jest Pani w ciąży, czy nie.