Czy to jest nerwica czy schizofrenia?

Halucynacje/omamy Nerwica lękowa Mam ataki schizofrenii albo ja już nie wiem . Czy jak mam lęk i mam otwarte drzwi nie zamknięte na klucz czy to jest normalne że co wejdę w przedpokoju mam wrażenie że te drzwi są uchylone ? Ja już wariuje ... Czy to jest schizofrenia ? Czy to jest normalne w nerwicy lekowej .? Czy już mam tak w głowie... Otwieram drzwi bo się boje ze ktoś nie będzie miał jak wejść jak coś się stanie ...

Opis Twojego samopoczucia jest niepokojący, ale nie sposób odpowiedzieć na pytania " co mi jest" bez rozmowy z psychologiem lub psychiatrą. Diagnoza zaburzeń emocjonalnych wymaga oceny przez osoby profesjonalnie do tego przygotowane. Proponuję jak najszybciej skorzystać z porady psychologa lub lekarza.