Czy to krwawienie po stosunku było normalne?

Witam, kilka dni temu przeżyłam swój pierwszy raz i bardzo obficie krwawiłam przez kilka godzin ( jakby woda z kranu leciała) i do tego leciały duże skrzepy. Jeste dwa dni po stosunku i mam lekkie plamienie. Dodam że byłam 4-5 dni po okresie.

Proszę skontaktować się z lekarzem, należy pogłębić wywiad m.in. w kierunku oceny tendencji do nasilonych i przedłużonych krwawień. Warto wykonać morfologię krwi.