Czy to może być nerwica?

Czy to nerwica? Od jakiegoś czasu mam zawsze ciagle szybkie bicie serca ja je czuje nawet pozatym ciagle skupiam się na sercu przy każdym wstaniu z łóżka serce wali Jeszcze mocniej ogólnie to tylko dotkne czegoś palcami to czuję swój puls.nie mogę na niczym się skupić nawet jak oglądam telewizję to mam milion myśli w głowie.do tego mówienie konczym kolatanie serca.do tego od miesiaca doszlo takie dziwne laskotanie pod skora jakby robaczki.

Dzień dobry!
Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu lub do psychiatry. Wymienione przez Panią objawy oczywiście mogą być psychogenne. Wówczas warto zastanowić się nad podjęciem psychoterapii.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska

Witam, to mogę być symptomy stresu, który Pani sobie sama zadaje, mogę być początki nerwicy lękowej lub wegetatywnej ale bez wizyty u psychoterapeuty nie postawi się właściwej diagnozy. Jeżeli nie ma psychoterapeuty w Pani pobliżu to może Pani zamówić u mnie konsultację on-line. Szczegóły na stronie. Pozdrawiam i życzę dosiego roku