Czy to może być przez malformacje?

Witam, Wykryto u mnie calkiem przypadkowo malformacje naczyń mózgowych (żylna) dość duża w prawej połkuli. Wyniki badań krwi ukazały znacznie podwyższone d dimery (spadły po podano Clexane0.6 x 2 dziennie przez 7 dni) Obecnie przyjmuje tylko Acard 0,75. Od kilku dni odczuwam dość silne pulsujacy bole głowy po prawej stronie, zawroty głowy, zaburzenia pamięci i lekkie otępienie. Czy to moze byc przez malformacje?

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji, by na Pani wątpliwości, mógł odpowiedzieć Neurolog prowadzący Panią (który zna Panią i Pani historię).

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605