Czy to stres spowodował brak okresu?

Witam
Spóźnia mi się okres już 4 dni. Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Zawsze okres miałam przed terminem. W tym miesiącu miałam stres, ale to było dokładnie 9 lipca. Nie mam żadnych objawów ciąży.
Czy to tylko stres spowodował brak okresu, czy to ciąża?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jeżeli doszło do współżycia seksualnego bez zabezpieczenia istnieje możliwość ciąży. Mało prawdopodobne, aby stres sprzed 4 miesięcy obecnie spowodował brak miesiączki.

Proponuję wykonanie testu ciążowego. W przypadku dalszych wątpliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam