Czy to uczucie w klatce piersiowej jest na tle nerwowym?

Witam Od około roku kłuje mnie w klatce piersiowej po lewej stronie. Od paru tygodni nie ustępuje nawet na chwile. Oprócz tego z tej samej strony pulsuje mi powieka, węzeł chłonny na szyji również i w głowie nad uchem. Moja babcia i mama maja nerwice, czy to również może być na tle nerwowym? Czy raczej coś poważniejszego? Mam 35lat i dwójkę dzieci bardzo się martwię....

Witam! Przedstawiła Pani objawy mogące przemawiać za zaburzeniem nerwicowym. Jednak, na wszelki wypadek, wskazane jest badanie EKG. Powiązanie kłucia w okolicy serca z "pulsowaniem powieki", węzła chłonnego szyi i głowy nad uchem przemawia za nerwicą i należy to leczyć jak nerwicę. Powodzenia W. Łuczkowski.