Czy torbiel może krwawić?

Witam. Lekarz stwierdzil torbiel na jajniku "nieczynnosciową" 5,5 x 3,6 cm do obserwacji. Marker ca125 mam w normie. Za to ddimery 1100. Po skończeniu blistra antykoncepcji mam ją odstawić aż ddimery wróca do normy. Wizyta kontrolna za 3-6 miesiecy bo marker ca125 w normie. Czy to nie za późno na wizyte? Od 4 dni krwawie i mam lekki bol podbrzusza a do konca opakowania tabl. anty. jeszcze 5 tabl. Czy to torbiel moze krwawic? Czy nie za późno wizyta kontrolna? Czy moge cwiczyć na orbitreku?

Wizyta kontrolna jest wyznaczona we właściwym czasie. Torbiel może niestety krwawić, ale trudno to przewidzieć, jest duża - ćwiczenia na orbitreku nie koniecznie są dobre.