Czy Traman brany na ból kręgosłupa ma wpływ na wczesną ciążę?

Blagam o pomoc Czy tramal brany na bol kregosluopa ma wplyw na wczesna ciaze. Dowiedzialam sie juz po fakcie i teraz boje sie o dziecko. Czy moze tramal zafalszowac wynik testu na pozytywny. To moze byc dopiero 2-3 tydzien.lekarz chyba nie wykryje rak wczesnie jeszze pare dni temu mialam plamienie boje sie bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn nie powinno się go stosować w czasie ciąży. Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można stwierdzić ciążę oraz odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na wczesnym etapie ciąży lek ten może wywołać poronienie lub nie wpłynąć w ogóle na rozwój ciąży. Zafałszowanie wyniku w ten sposób nie jest możliwe. Wskazana jest wizyta u ginekologa jeśli nie była Pani do tej pory.

Pozdrawiam.