Czy uczucie pełności brzucha po gastroskopii jest normalne?

Witam serdecznie. Wczoraj miałam wykonaną gastroskopię. Diagnozą jest nieszczelność wpustu, poza tym wszystko wyszło bez zmian. Czekam na wizytę u lekarza kierującego, jednak czy pełność, napięty żołądek, uczucie powietrza jest po gastroskopii normalne w moim przypadku? Nie czuję bólu tylko dyskomfort w żołądku. Badanie było wykonane w znieczuleniu ogólnym, więc nie miałam odruchów wymiotnych. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może być takie uczucie. Jeżeli nadal się utrzymuje to wskazana jest wizyta u lek rodzinnego