Czy w miejscu usunięcia mleczaka w wieku 22 lat, urośnie stały ząb?

Dentysta wyrwał mi korzeń mleczaka i mam takie pytanie czy wyrośnie mi ząb stały? Mam 22 lata i zastanawiam się czy to nie jest zbyt późno na takie coś.

Przed usunięciem zęba mlecznego u dorosłej osoby powinno być wykonane zdjęcie RTG w celu oceny czy jest zawiązek zęba. Jeżeli jest zawiązek jest szansa ortodontycznie wprowadzić zęba na miejsce, sam raczej nie urośnie.