Czy w takiej sytuacji mogę odstawić lek na czas wyjazdu?

Dzień dobry. W niedzielę lecę do Egiptu na wakacje,a obecnie jestesm w trakcie przyjmowania leku Tetrarysal. Czy w takiej sytuacji mogę odstawić lek na czas wyjazdu, a następnie wrócić do niego po powrocie do Polski?

Lek. Tomasz Budlewski

wg zaleceń lekarza prowadzącego a od jakiego czasu jest przyjmowany i z jakiego powodu?