Czy wartości ciśnienia są prawidłowe?

Witam mam ciśnienie 115/80 lub 110 /65 jestem po endoprotezie biodra od 14 dni a przed operacja miałem 130/90 a teraz w dodatku mam problemy ze snem czy moje ciśnienie jest dobre i dlaczego nie mogę spać

Lek. Paweł Szadkowski

Ciśnienie mieści się w granicach normy. Przy upałach często występuje niższe ciśnienie, należy pamiętać o prawidłowym nawodnieniu.