Czy wybielanie zębów jest bezpieczne dla naszych zębów?

Witam, Mam zapytanie czy wybielanie zębów jest bezpieczne dla naszych zębów. Jeśli chciałbym wszystkie wybielić to jaki to koszt? I Czy wybielanie można było by zrobić w najbliższym tygodniu koło 20 listopada w Warszawie tak aby szkliwo było bezpieczne. Pozdrawiam

Zabieg jest bezpieczny pod warunkiem wykonywania go przez lekarza dentystę.Koszt zależy od metody i zastosowanego preparatu.Myślę,że w Warszawie znajdzie Pan gabinety ,w których koszt wybielania będzie od 500 do 1200 zł i na pewno w takim terminie jak Panu zależy.