Czy wyniki badań wskazują insulinooporność?

Dzień dobry Proszę o wstępnbą interpretację, czy na podstawie moich wyników można stwierdzić insulinoodporność: glukoza na czczo 82,8; po 1 h 113,7 a po 2 h 118,3 natomiast insulina na czczo 6,2 po 1 h 98,4 a po 2 h 86,1

Trudno zinterpretować wyniki. Po pierwsze brak danych o wzroście i masie ciała, po drugie test tolerancji glukozy z równoczesnym pomiarem insulinemii nie jest wystarczająco swoisty.