Czy wyniki badania hormonów są niepokojące?

Witam,mam pytanie. Zrobiłem sobie badania profilaktyczne (pierwszy raz badałem poniższe rzeczy)wyniki jakie otrzymałem to. Estradiol (E2) 49,83 pg/ml 7,63 - 42,6 PRL (Prolaktyna) ­ 15,690 ng/ml 4,0 — 15,2 FSH 2,55 mIU/ml 1,5 — 12,4 Testosteron 4,55 ng/ml 2,80 — 8,00 Inne rzeczy w normie. Mam pytanie,czy udać sie do lekarza, podwyższony Estradiol,FSH strasznie nisko, no i lekko podwyższona prolaktyna.

Z uwag na to, że nie posiadam żadnych informacji o Panu, żadnych objawów, dolegliwości, trudno jest mi cokolwiek proponować.
Proszę się kontaktować z lekarzem, który wysłał Pana na powyższe badania.