Czy wyniki morfologii są bardzo złe?

Witam. Robilam sb dzis morfologie krwi poziom NEUT to 2,1 norma 2,5-5,0 NEUT% to 42,5 norma to 45-70 a BASO to 2,3 norma 0,0-2,0. Czy mam sie czym martwic?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie sądzę żeby było to coś niepokojącego, ale do interpretacji niezbędna jest analiza pełnej morfologii w połączeniu z pani stanem klinicznym (najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu).