Czy wzrost tych parametrów może świadczyć o poważnym stanie zapalnym po wyrwaniu?

W piątek wyrwałam zęba. Dziś zrobiłam badanie krwi crp2 ob 12. Przed wyrwaniem crp 0,38 ob 4. Czy wzrost tych parametrów może świadczyć o poważnym stanie zapalnym po wyrwaniu? Czy jest to normalna reakcja fizlogiczba? Wyszedł jeszcze wyższy poziom hemoglobiny 16,1 i płytek krwi 413. Czy przyczyna tego może być picie zbyt małej ilości wody?

Wyniki,które Pani podała nie muszą mieć związku z usunięciem zęba.Jeżeli Pani samopoczucie będzie budziło wątpliwości wskazane wykonanie pełnej morfologii i konsultacja lekarza rodzinnego.