Czy z moim sercem wszystko jest dobrze?

Witam czy jeżeli jak miałem robione echo serca i EKG i wykazało że serce jest zdrowe tak lekarz mówił tylko lekka niedomykalność mitralnej jest to wszystko jest ok?prócz tego lekarz mówił że jest też tachykardia ale mówił że serce mam zdrowe i mówił że to tak zwana czynnosciowa tachykardii a czyli to nerwica serca?bo tak coś gadal...

szanowny panie jeśli lekarz prowadzący powiedział że wszystko jest w porządku to nie widzę powodu do niepokoju