Czy zaprzestanie masturbacji przywróci sprawność seksualna i poprawi erekcje?

Mam 23 lata, od 14 roku mastrubuje się, bywało 1-3 razy dziennie, z czasem przestałem całkiem z masturbacja i po jakimś czasie zaś zacząłem przy filmach pornograficznych. Mam problem z erekcja, brak porannych i nocnych wzwodów, a jak występują to bardzo rzadko, martwi mnie to, nie wiem co z tym zrobić, przy zbliżeniach z kobietą są wzwody ale takie półwzwody.. W ciągu dnia występują czasami jak mnie coś podnieci. Czy zaprzestanie masturbacji przywróci sprawność seksualna i poprawi erekcje?

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe ze tak lecz konieczna jest diagnostyka proponuje udac się do seksuologa