Czy złe samopoczucie mojego taty może wynikać z nerwicy?

Witam. Mój tata 50l od ponad roku czuje sie zle. Słabo mu, boli glowa , skarzy sie na brak sił oraz poty glowy. Cokolwiek zrobi juz sie poci, nawet jak sie nie zmeczy. Leczy sie na nadciśnienie, mial migotania przedsionkow, przyjmuje obecnie leki na uspokojenie , poniewaz psycholog stwierdzil nerwice. Czy może ona jest tego przyczyna? ma takze mala ilosc wit.d . Cukier , tarczyca w normie . Wyniki badan ok. Leczy sie rowniez alergologicznie. W ostatnim czasie stwierdzono u niego gronkowca złocistego w gardle czy on moze byc tez przyczyna takie zlego samopoczucia? Tata jest otyły. To wszystko sie łaczy razem , ale z nikąd pomocy co mu jest.. Proszę o pomoc. Może zrobic markery nowotworowe?

Otyłość może być powodem tych dolegliwości. Polecam namówić tatę na zmianę diety i sukcesywne zrzucanie kilogramów. Nerwica może "dokładać swoją cegiełke" to tego obrazu, ale glownej przyczyny upatrywalabym jednak w otyłości. Pozdrawiam