Czy zmęczenie jest wywołane chorobą tarczycy?

Witam od kilku dni czuje się taka osłabiona bez sił cały czas bym mogła spać na nic nie mam siły od 3 dni boli mnie głowa biorę leki na tarczycę mam niedoczynność tarczycy biorę euthyrox 100 czy te objawy mogą być. Od tarczycy
KOBIETA, 29 LAT 11 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

niedoczynność tarczycy może prowadzić do wielu objawów, takich jak zmęczenie, osłabienie, senność, bóle głowy, problemy z koncentracją, a także inne symptomy, które mogą wpływać na codzienne funkcjonowanie.

W przypadku odczuwania tych objawów zalecamy skonsultowanie się z lekarzem prowadzącym leczenie tarczycy, aby ocenić sytuację, skorygować dawkę leków, jeśli to konieczne, i podjąć odpowiednie działania w celu poprawy Pani samopoczucia. W między czasie może Pani przyjmować środki przeciwbólowe, zgodnie z ich przeznaczeniem.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/niedoczynnosc-tarczycy

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.