Czym charakteryzuje sie niewydolnośc serca?

Ból serca - na dole oraz z prawej strony, skierowany do prawego barku i ręki, lekki lęk i lekkie trudności w oddychaniu to niewydolność?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. O niewydolności nie można mówić na podstawie samych objawów bólowych. Proponuję udać się do kardiologa lub lekarza rodzinnego w celu wykonania podstawowych badań krwi oraz EKG oraz RTG klatki piersiowej.