Czym jest brązowa krosta na nodze i czy trzeba się jej obawiać?

Witam, mam 25 lat. Ponad rok temu na prawej nodze (udo) miałem jakaś krostkę ropna . Wycisnąłem ja i od tamtej pory mam wyplukla krostkę koloru bronzowatego. Nie jest ona duża , ale niepokoi mnie to . Nie odczuwam żadnego bólu czy tez swędzenia w okolicach . Po prosty ona jest . Wydaje mi sie ze cały czas tak samo wygląda od ponad roku .. Po świętach zamierzam w końcu pójść do lekarza , ponieważ przeczytałem dzisiaj , ze może to być nawet rak! Czy po tym opisie mozna coś wywnioskować ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej to nic groźnego, ale dermatolog jednak powinien je obejrzeć.
Pozdrawiam