Czym jest cielisty guzek w okolicy krocza?

Dzien dobry, w ostatnim czasie zauwazylem u siebie w okolicy krocza maly guzek (moze to brodawka) w kolorze cielistym. Wydaje mi sie, ze wczesniej tam cos bylo ale troche mniejsze. Ma kolor cielisty i ksztalt odwroconej lezki

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedziec proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu lekarz określi dalsze postepowanie