Czym jest niejednorodna echogenność?

Dzień dobry, od około trzech tygodni towarzyszą mi niepokojące objawy. W różnych częściach ciała (najczęściej lewe kolano, lewa dłoń, lewa stopa, szyja) co jakiś czas czuję pulsowanie lub/i ból przez chwilę. Pojawia się też rzadziej ucisk po środku głowy. Do tego dochodzą duszności, ale najprawdopodobniej że względu na lęk z powodu tych objawów. Od wtedy spożywam aspargin, ale to nie pomaga. Byłem na badaniu usg tarczycy,lekarz stwierdziła jedynie niejednorodna echogennosc. Co zalecają Państwo?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu i zapoznaniu się ze wszystkimi wynikami będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie