Czym mogą być spowodowane bóle głowy u córki?

Dzien dobry, Moja 12 letnia córka ma od kilku miesięcy ciągły ból głowy. Na ogół z przodu w okolicy skroni, czasami dochodzi ból z tyłu głowy. Badanie rezonansu pokazało, ze ma migdałki móżdżku nisko osadzone ale to podobno na granicy z choroba Chiariego. Od miesiąca mruga oczami, trze je, ale badania wzroku dobre, żadnej wady, dno oka prawidłowe. Co kilka dni narzeka na na krótkie mrowienia kończyn. Ma stwierdzoną lordozę, kifozę i skoliozę. Czy bóle głowy mogą być jednak spowodowane chorobą Chiariego czy może od kręgosłupa? Lekarze nie sa w stanie postawić na razie diagnozy.

Witam serdecznie,

Potrzebna dalsza diagnostyka celem ustalenia przyczyn dolegliwości Pani córki. Jeśli obecny lekarz nie postawił do tej pory rozpoznania, to może warto zastanowić się nad konsultacją u innego lekarza specjalisty.
Życzę zdrowie dla Pani o córki.

Pozdrawiam.