Czym może być spowodowane wypadanie brwi?

Dzień dobry, strasznie wypadają mi włoski z prawej brwi, z lewej trochę mniej. Czym to może być spowodowane? Czy mogę coś brać żeby brwi zaczęły odrastać i stały się mocniejsze? Dodam, że biorę tabletki antykoncepcyjne od paru miesięcy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane wypadanie brwi najpewniej ma tło infekcyjne. Sugeruję konsultację dermatologiczną.